Ohýbáme zábradlí, výfuky, mobilní oplocení, pro stavební firmy realizujeme ohýbání interiérových doplňků i stavební profily, zábrany dle projektů.

V Custom House se specializujeme na ohýbání nerezových trubek a profilů, které provádíme na NC ohýbačce s digitálním odměřováním všech tří os ohybu. Přítlačný hydraulický booster - vyhlazovač zamezuje zvrásnění trubky ve vnitřním ohybu a segmentový trn s automatickým přimazávačem eliminuje deformaci trubky.

Jsme dynamická rozvíjející se firmou a jsme schopni nabídnout velmi kvalitní služby. V případě jakýchkoliv specifických požadavků nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

Ohýbání nerezových trubek a výroba výfukových svodů probíhá na NC trnové ohýbačce Gelber Bieger. Vždy u nás máte jistotu precizní práce. Námi využívaná ohýbačka má 3D programované řízení ohybu. Trn ohýbačky nahrazuje hutnění trubek pískem před ohýbáním. Trn se automaticky přimazává a ohýbačka měří osu X - Y a Z a nastavit automatické pneumatické dorazy posuvu pro přesnou délku mezi ohyby trubky při sériovém ohýbání větších objemů.

 

Specializujeme se i na zakružování trubek nebo na ohýbání tenkostěnných nerezových trubek. O dělení trubek se postará naše pásová pila. Provádíme čištění otřepů po řezání na odhrotovacím stroji, zabrušování nebo rozšiřování konců trubek.